Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Innovation Fest – POSTPONED UNTIL OCTOBER 2021

May 14, 2020

Стартувала реєстрація на Всеукраїнський форум «Innovation Fest» та конкурси стартапів, які проходитимуть в його межах. Захід відбудеться 14 травня 2020 року в Києві, його вже вп’яте проводить Міністерство освіти і науки.

«”Innovation Fest” – це майданчик, де наші науковці, інноватори та стартапери можуть показати свої кращі проєкти, позмагатися за їхню фінансову підтримку, познайомитися з потенційними інвесторами. Тобто це один із кроків до того, чого нам зараз дуже не вистачає – ефективної комунікації науки та бізнесу. І саме побудова такої комунікації буде одним із пріоритетів нашої роботи як Міністерства на цей та найближчі роки», – повідомив перший заступник Міністра освіти і науки Юрій Полюхович.

Він також додав, що за 5 років «Innovation Fest» став стартовим майданчиком для багатьох молодих винахідників. Наприклад, фіналіст 2018-го Валентин Фречка, який винайшов спосіб виготовлення паперу з опалого листя, уже проводить випробування своєї технології на реальному підприємстві та планує запуск масштабної лінії з переробки. А переможець минулого року – стартап CamTouch, що дозволяє будь-яку поверхню перетворювати на інтерактивну дошку, був відібраний міжнародними експертами та представляв Україну на найбільшій технологічній конференції світу «Startup Grind Global 2020» в Каліфорнії.

На цьогорічному «Innovation Fest» плануються такі заходи:

 • презентація інноваційних розробок;
 • конкурс IT-EUREKA;
 • конкурс інноваційних проєктів;
 • пітчі фіналістів програми YEP!Starter;
 • навчальні тренінги;
 • круглий стіл «Розвиток інноваційної екосистеми в закладах вищої освіти України».

Участь у заходах Форуму безкоштовна, але за попередньої реєстрації. Вона відкрита до 8 травня 2020 року за посиланням.

Також наразі триває реєстрація на 2 конкурси проєктів для інноваторів:

 • конкурс IT_EUREKA;
 • конкурс інноваційних проєктів.

IT_EUREKA – конкурс стартапів у галузі інформаційних технологій, який проводить шведська ІТ-консалтингова компанія Sigma Software за підтримки Міністерства освіти і науки України. До участі запрошують команди з проєктами у таких сферах, як-от: фінанси, обробка трафіку, реклама, інформаційна безпека, AR/VR, інфотейнмент тощо.

Конкурс проходитиме за двома напрямами:

 • Hardware-стартапи;
 • Software-стартапи.

Заявки приймаються до 18:00 10 березня.

На конкурсі інноваційних проєктів роботи мають бути спрямовані на створення й реалізацію інноваційного продукту в будь-якій галузі. До участі допускаються проєкти на стадії готовності не менш як прототип.

Заявки приймаються до 18:00 6 квітня.

Більше інформації про участь у конкурсах та «Innovation Fest» дивіться тут.

https://mon.gov.ua/ua/news/u-travni-ukrayinski-vinahidniki-zmozhut-predstaviti-krashi-proyekti-ta-pozmagatisya-za-yihnyu-pidtrimku-vidkrito-reyestraciyu-na-innovation-fest?

Details

Date:
May 14, 2020
Website:
https://mon.gov.ua/ua/2020-rik

Organizer

Ministry of Science and Education of Ukraine
View Organizer Website